Kırsaldaki yaşamı geleceğe hazırlıyoruz...

TABİT Kurucu Ortağı Tülin Akın,Girişim Kampüsü'nde

TABİT Kurucu Ortağı Tülin Akın,Girişim Kampüsü'nde LİYAKAT (Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği) ve Ege Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi liderliğinde; Bornova Belediyesi ile Ege İhracatçılar Birlikleri (EİB) işbirliği, İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA)'nın teknik desteği ve PAŞA ÇİTFLİĞİ'nin co-sponsorluğunda bu yıl 5. gerçekleştirilen Girişim Kampüsü Proje'si ödül töreninde TABİT Kurucu Ortağı Tülin Akın, girişimcilik yolculuğunu paylaştı.
2/28/2018       785

İzmir girişimcilik eko sisteminde yer alan, İzmir merkezli uzun soluklu tek yarışma olması açısından büyük önem taşıyan ve Türkiye'den 18 yaş üzerindeki herkese açık olan yarışma süreci öncesinde adaylarına verdiği girişimcilik eğitimi ve mentörlük desteği ile öne çıkan Girişim Kampüsü Projesi Swiss Otel Grand Efes'te gerçekleştirilen ödül töreni LİKAKAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Berkay ESKİNAZİ, Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Özlem Önder, Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkan Sabri Ünlütürk, İzmir Kalkınma Ajansı  (İZKA) Genel Sekreter Vekili Sena Gürsoy ve Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın açılış konuşmaları ile başladı.

Açılış konuşmalarının ardından TABİT Kurucu Ortağı Tülin Akın, girişimcilik yolculuğunu paylaştı. Kurmuş olduğu Tarımsal Pazarlama Platformu'nda çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak tarımsal içerikleri, çiftçiler için oluşturulan meteorolojik veriler, hal fiyat ve haberlerin gönderildiği Çiftçi kulübü ile geleneksel tarım yöntemlerinin teknoloji ile buluştuğu Vodafone ve TABİT iş birliği ile Aydın ilinin Koçarlı ilçesine bağlı Kasaplar Mahallesi'nde yer alan Vodafone Akıllı Köy projesinin hikayesini anlattı.