Kırsaldaki yaşamı geleceğe hazırlıyoruz...

TABİT Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Yıldırım, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nde

TABİT Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Yıldırım, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nde Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin geleneksel hale gelen 6.Kariyer Günleri Etkinliği' ne TABİT Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Yıldırım konuşmacı olarak katıldı.
10.4.2018       386

TABİT Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Yıldırım, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Topluluğu tarafında düzenlenen 6.Kariyer Günü etkinliğinde girişimci gençlerle bir araya geldi. Etkinlik Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Süleyman Özdemir 'in konuşmalarıyla başladı.

Gelişen teknolojinin tarım sektöründe nasıl yer aldığını anlatan Yıldırım, iki dev sektör olan tarım ve teknolojinin küçük aile çiftçilerini nasıl etkilediğini anlattı. Çifti gibi düşünerek çiftçiler için teknoloji geliştirdiklerini belirten Yıldırım, girişimcilik yolculuğunu ve fikrin nasıl projeye dönüştüğünü paylaştı.

Etkinliğin sonunda TABİT Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Yıldırım'a katılımlarından dolayı Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Süleyman Özdemir tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.