Kırsaldaki yaşamı geleceğe hazırlıyoruz...

PAMUKTA KARLILIĞIN PÜF NOKTALARI, VODAFONE AKILLI KÖY`DE KONUŞULACAK

PAMUKTA KARLILIĞIN PÜF NOKTALARI, VODAFONE AKILLI KÖY`DE KONUŞULACAK TABİT Akıllı Tarım Teknolojileri A.Ş tarafından düzenlenen "Pamuk Yetiştiriciliğinde Karlılığın Püf Noktaları " etkinliği 22 Kasım Perşembe günü Vodafone Akıllı Köy'de gerçekleştirilecek.
11/20/2018       328

22 Kasım Perşembe günü saat 09:00 'da başlayacak olan Vodafone Akıllı Köy ev sahipliğindeki "Pamuk Yetiştiriciliğinde Karlılığın Püf Noktaları" etkinliği sektörün önemli firmalarının katılımıyla gerçekleşecek. Gün boyu sürecek olan etkinlikte pamukta hastalık zararlı mücadelesi, tohum, doğru zamanlı gübreleme, modern sulama teknikleri ve daha birçok konuda bilgi verilecek.

Aydın Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, TAGEM AR-GE İnovasyon, Nazilli Pamuk Araştırma Enstitüsü, Aydın Ticaret Borsası, İncirliova ve Germencik Ziraat Odası Başkanlığı, Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Tariş, Germencik Belediyesi ve İncirliova Belediyesi'nin yanı sıra sektörün önemli firmaları olan Netafim, Progen ve Üstünel'in desteklediği ve 200'den fazla çiftçinin katılacağı etkinlikte çiftçilerin merak ettikleri birçok konu üzerine fikir alışverişinde bulunulacak.

Pamukta doğru maliyet, modern sulama teknikleri, ekimden hasada verimlilik konularının tartışılacağı etkinlik ücretsiz olup etkinlik sırasında ikram servisi yapılacaktır.

Vodafone Akıllı Köy'e geliş hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri resmi internet sitelerimiz www.tabit.com.tr ve www.vodafoneakillikoy.com 'u inceleyebilir ve 0212 909 43 21 veya 0541 562 91 20 numaralarından bize ulaşabilirsiniz.