Kırsaldaki yaşamı geleceğe hazırlıyoruz...

Netafim Genel Müdürü ve Pazarlama Müdürü' nden Ziyaret

Netafim Genel Müdürü ve Pazarlama Müdürü' nden Ziyaret Netafim Genel Müdürü ve Pazarlama Müdürü Tabit' in projesi olan Vodafone Akılı Köy` ü ziyaret etti.
3/21/2019       81

Netafim Genel Müdürü Pınar Parmaksız ve Pazarlama Müdürü Harun Kendir Vodafone Akıllı Köy' ü ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri Kurucu Ortağı Tülin Akın, Tabit Akılllı Tarım Teknolojileri Kurucu Ortağı Coşkun Yıldırım ve Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri. Ar-Ge Müdürü Orhan Kurt ile biraraya geldiler.Vodafone Akıllı Köy projesinde yapılan çalışmalar hakkında kendilerine bilgiler verildi. Sonrasında Netafimin 2019 yılında Vodafone Akıllı Köy' de yapacağı çalışmalar üzerine konuşuldu. 

Toplantının ardından Vodafone Akıllı Köy uygulama sahası gezildi. Teknik gezide Tabit A.Ş. Kurucu Ortağı Tülin Akın, Tabit A.Ş. Kurucu Ortağı Coşkun Yıldırım ve Tabit A.Ş. Ar-Ge Müdürü Orhan Kurt tarafından zeytin alanı, tıbbi aromatik bitkiler, arnavut kaldırıımı, bağlar, evalio, yüksek tünel seralar, meyvecilik alanları, erken uyarı istasyonları, kurutma tesisi, taze ot tesisi, sulama ve gübreleme otomasyonu, su tankı, arıcılık, ilaçlama ünitesi, akıllı tavuklar, mera sistem, gezen tavuklar, süt sağım ve soğutma tankı hakkında yerinde bilgiler verildi.