Kırsaldaki yaşamı geleceğe hazırlıyoruz...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99. Yılı Vodafone Akıllı Köy' de Tabit ve Ahbap Aydın birlikteliğinde yapılan etkinliklerle coşku ile kutlandı.

4/23/2019       55

Dünyanın en değerli varlıkları çocuklarımızı mutlu etmek adına Ahbap Aydın ve Tabit Ekibi çocuklar ile birlikte uçurmalar yaptılar, marakas yapıp Haluk Levent şarkıları eşliğinde dans ettiler, bütün çocuklar bir arada çizgi filmlerini izlediler. 

Ahbap Aydın ve Tabit Ekibi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Aydın' daki köy okulu çocuklarını unutmadılar. Vodafone Akıllı Köy' de çeşitli etkinliklerle kutlama yapan çocuklar çok mutlu oldu. 


Kutlamalara Aydın' daki Köy okulları çocuklarının yanısıra öğretmenleri ve aileleri de katıldı. 

Ahbap Aydın ve Tabit Ekibinin katkılarıyla yapılan kutlamalar ile Vodafone Akıllı Köy Kampüsü bir anda şölen alanına çevirdi. Ahbap Aydın tarafından hazırlanan çizgi film karakterleri kostümleri ile yaptıkları Haluk Levent' in şarkısı eşliğinde ki dans gösterisi ve çocuklar için hazırladıkları çizgi film ilgiyle izlendi. 


Çocuklarla birlikte Ahbap Aydın ve Tabit taş boyama, marakas ettkinliklerinin ardından uçurtmaları göklere hepbirlikte çıkardılar.

Ahbap ve Tabit çocuklarımızın 23 Nisan Bayramlarını kutlayarak sevindirdiler ve onlara neşeli dakikalar yaşattılar.